Jak rezerwować ?

 


Witamy na stronie internetowej Biura Podróży Laguna. Zachęcamy do dokonywania rezerwacji imprez turystycznych przez Internet ale także telefonicznie, mailowo lub osobiście w biurze obsługi klienta. Poniżej znajdują się informacje jak szybko wyszukać i bezpiecznie zarezerwować usługę turystyczną.
W każdym przypadku przeprowadzenie rezerwacji jest bardzo proste i składa się z 5 etapów:
 

1. Wybór oferty

Aby wybrać interesującą Państwa ofertę, prosimy skorzystać z wyszukiwarki w środkowej części strony głównej lub bezpośrednio klikając w link ofertowy. Jeśli chcą Państwo doprecyzować kryteria wyszukiwania  prosimy o  skorzystanie z opcji wyszukiwania zaawansowanego, w której można  wprowadzić dodatkowe preferencje takie jak: cel podróży, miejsce wyjazdu/wylotu, termin, ilość dni, rodzaj wyżywienia, transport, standard hotelu oraz przedział cenowy jaki Państwa interesuje.
Po kliknięciu w przycisk "Szukaj" otrzymają Państwo listę ofert spełniających wybrane kryteria.


2. Rezerwacja oferty

Po zapoznaniu się ze szczegółami interesującej Państwa oferty, prosimy o wybranie jednej z trzech możliwości złożenia rezerwacji:
 

Przez Internet:

Po wybraniu interesującej Państwa oferty, klikamy przycisk  „Rezerwuj”. W formularzu pod opisem wycieczki proszę wpisać swoje dane osobowe. Formularz zostanie wysłany do naszych doradców, którzy skontaktują się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.
Wypełniony i przesłany formularz rezerwacyjny nie oznacza jednak gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) oraz nie obliguje Państwa do ponoszenia kosztów.
 

Telefonicznie:

Dzwoniąc pod numer 52 506 55 00 i podając preferencje dotyczące zamawianej usługi nasz doradca pomoże Państwu przejść przez cały proces rezerwacji.
 

Mailowo:

Przesyłając na adres info@laguna.bydgoszcz.pl informacje dotyczące szczegółów wybranej przez Państwa oferty. Gotowy formularz znajduje się w zakładce – Zapytaj o ofertę.
 

W Biurze Obsługi Klienta:

Jeśli chcieliby Państwo porozmawiać z doradcą, zapoznać się z katalogami organizatorów i dokonać rezerwacji na miejscu, zapraszamy do naszego biura przy ul. Focha 8 w Bydgoszczy.

Po dokonaniu przez Państwa wstępnego zapytania nasi doradcy potwierdzą dla Państwa rezerwację, obliczą całkowitą cenę wycieczki i przedstawią ostateczną wersję umowy do akceptacji.


3. Umowa

Jeśli zdecydują się Państwo na rezerwację przez Internet lub telefonicznie, nasz doradca prześle na Państwa skrzynkę e-mailową potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z wymaganymi dokumentami rezerwacyjnymi: umową i warunkami uczestnictwa. Po podpisaniu przez Państwa dokumentów prosimy o ich przesłanie (wymóg formalny) w formie skanu mailem na adres: info@laguna.bydgoszcz.pl.

Nasz doradca dokona dla Państwa rezerwacji wstępnej i poinformuje o dalszych krokach do sfinalizowania transakcji.


4. Płatność

Po weryfikacji dokumentów zostaną Państwo przez nas poinformowani o formach płatności za imprezę turystyczną.


Przelew tradycyjny:

Dokonując przelewu na nasz rachunek, w tytule przelewu prosimy o wpisanie nr rezerwacji oraz imię i nazwisko zgłaszającego zgodnie z dokumentami rezerwacyjnymi. Informacje te mogą pomóc w identyfikacji wpłaty i przyspieszyć proces potwierdzenia rezerwacji.


Poniżej podajemy dane do dokonania płatności:


Biuro Podróży Laguna
ul. Focha 8
85-070 Bydgoszcz


Credit Agricole

Nr rachunku: 66 1940 1076 3101 5729 0003 0000


Gotówka:

Gotówką możecie Państwo zapłacić za wycieczkę tylko w naszym Biurze przy ul. Focha 8 w Bydgoszczy.


Ważna informacja!

Aby przyspieszyć proces rezerwacji, prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres mailowy: info@laguna.bydgoszcz.pl.


5. Dokumenty podróży

 

W zależności od terminu wyjazdu lub wylotu skierowania/vouchery/bilety lotnicze/polisa ubezpieczeniowa zastaną Państwu przesłane pocztą elektroniczną lub tradycyjną na adres korespondencyjny wskazany w umowie, będą do odbioru u nas w Biurze lub w punkcie odprawy na lotnisku.

 

W razie pytań oraz wątpliwości prosimy się kontaktować z naszymi doradcami.