O nas

Witamy na stronie Biura Podróży LAGUNA!

Biuro Podróży Laguna współpracuje z wiodącymi organizatorami turystycznymi w Polsce. Doświadczenie oraz solidność biur takich jak: Rainbow, Coral Travel, Exim Tours, Grecos Holiday, Ecco Holiday, Oskar, Fun Club, Matimpex Travel i Almatur są gwarancją udanego pobytu i bezpiecznej podróży.

Dzięki zgromadzeniu ofert wielu znanych marek (kontrahentów) możemy zaproponować wypoczynek najlepiej dopasowany do Państwa oczekiwań.

W ramach szerokiej oferty turystycznej poczynając od zwiedzania bliskich i dalekich zakątków świata, poprzez wypoczynek z przelotem lub dojazdem własnym oferujemy możliwość zakupu  biletów lotniczych, autokarowych, ubezpieczeń i rezerwację hoteli.

Proponujemy również obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży oraz prowadzimy dystrybucję kart ubezpieczeniowych takich jak Euro 26 oraz Planeta Młodych skierowane dla osób w wieku od 5 do 39 lat.

Nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w pracy w turystyce zapewnią przygotowanie uczciwej, rzetelnej, szczegółowej i atrakcyjnej oferty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi sprawdzonymi propozycjami turystycznymi korzystając z wyszukiwarki na stronie internetowej, odwiedzając nasze Biuro oraz poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Życzymy udanego wypoczynku!


   


Nagrody i wyróżnienia: